Ще дві статті з Шпігеля

Шпігель
внєзапно обнаружив, що російська пропаганда обзиває фашистами всіх, хто не згоден з політикою Росії.

На думку Захарової свіжі фашисти обнаружились в паралімпійському комітеті. Автор Шпігеля протер очі (мінімум три рази) і почав збирати колекцію фашистів з російських медіа. Виявилось, що по Європі бродять привиди фашизму, в Меркель взагалі дідусь есесовець, в Штатах також фашизм, а Обама встановив фашистську демократію, всередині Росії також мешкають фашисти – ліберали, Єльцин також був фашист. Українці – взагалі чи не головні фашисти, хоча спочатку фашистами були прибалти. (Я ще згадала, що після прибалтів Саакашвілі був фашистом).

Історичний екскурс продемонстрував, що на думку радянської пропаганди фашистом був Йосип Броз Тіто, а потім і в 56 році мадяри. Карочє, куди не плюнь, всюду фашисти. (Подивилась, на форумах пишуть, що в Сірії також фашисти).

Журналіст починає здогадуватись, що в російському тлумачному словнику слово фашизм не має нічого спільного з історичним контекстом і змістом, а означає лише "огидний" і використовується, як ярлик, для позначення політичних противників і винесення їх за рамки людських законів. Хто б міг подумати.

****************************************
******

Шпігель розійшовся не на шутку.
Подивились і переказуть німцям Кісєльова. Згадали навіть його "радіоактивний пєпєл". Знову знайшли фашистів, цього разу американських, які розпалили війну в Україні і Сирії. Почитали Комсомольську правду і послухали Захарову.

Прозріли стосовно стратегії російської пропаганди щодо сирійської війни. Бомбардування гуманітарної колони російська пропаганда пояснює різними варіантами, які протирічать самі собі: пожежа, ісламісти, американці з дронів. Ага, заплутують.

Окремо зауважено, що ця стратегія інформаційного заплутування використовується і в українському конфлікті.

Пишуть, що ведення сирійської війни всередині Росії сприймається більш скептично, ніж український конфлікт. І те, що день військової операції в Сирії обходиться для Росії в 3 мільйони, також Кисельов не згадує, радше воліючи постібатись з Обами.

Прекрасна тенденція. Схоже, що бомбардування гуманітарної колони на деяких журналістів подіяло витверезуюче.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s